Referencje od Łódzkiego Centrum WydarzeńPrzetarg w ramach Festivalu Hokus Pokus w Łodzi

Rekomendacja pracy w Ekstraklasie

Referencje z 6-miesięcznego projektu nauczania trików piłkarskich w powiecie Kutnowskim

Mekka Street – Zajmujemy się profesjonalnymi Pokazami Freestyle Football

Nasze warsztaty i sztuczki piłkarskie miały okazję oglądać miliony  ludzi w Polsce i za granicą. Zrzeszamy zawodników w Polsce uprawiających te formę dyscyplin sportowych, występujemy w reklamach , organizujemy  eventy z piłką ,prowadzimy jedną z pierwszych w Polsce Akademii Freestyle Football ucząc kolejne pokolenia   . Sporty te polegają na trenowaniu różnorakich trików piłkarskich. Dyscypliny te są coraz bardziej popularne na świecie ze względu na swoją dużą widowiskowość a ich rozwój nabiera właściwego tempa, wspierane są przez sponsorów strategicznych takich jak np. firma Red Bull Nike Adidas ,  i inne.

>>>Wywiad Radio Łódź<<<

>>>Nasze miasto Artykuł<<<

>>Dziennik Łódzki Artykuł<<<


10151408_512136638896214_421568235_n

Łódzka Grupa Mekka Street łączy parę rodzajów sportów- akrobatykę, taniec, sztuczki piłkarskie, co sprawia bardzo widowiskowy efekt powodujący ciągły wzrost fanów naszej grupy, zwłaszcza młodych ludzi w których staramy się jak najbardziej inwestować.

Freestyle Football to sztuka kontrolowania piłki. Chodzi o technikę, szybkość, koncentrację, płynność, styl, kreatywność i przede wszystkim zabawę. Łącząc wszystkie te elementy tworzymy sport, który daje motywację i inspirację do opracowania czegoś nowego i osiągnięcia poziomu, dzięki któremu można pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba szczególnie zwrócić uwagę na fakt iż Polacy w tej dyscyplinie należą do światowej czołówki!

 Łódzka Grupa Mekka Street prócz działalności sportowej propaguję także zdrowy tryb życia i poszanowanie wartości moralnych. Przyświeca nam idea, by w młodych ludziach krzewić ducha pasji, by mieli alternatywę, by odkryli w sobie talent.

Jednym z naszych założeń jest oderwanie dzieci i młodzieży od komputerów, od bezczynnego przesiadywania w centrach handlowych, by miały szanse na zdrowy i sportowy rozwój.

Dajemy szansę każdej osobie by mogła rozwijać swoją pasję, a jednocześnie stać się lepszym człowiekiem. Współpracujemy w ostatnim czasie z różnymi ośrodkami wychowawczymi oraz wspieramy różne akcje charytatywne.

Zajmujemy się szkoleniem zawodników zakresu techniki piłkarskiej, opanowywania piłki na najwyższym światowym poziomie, stworzyliśmy wraz z Akademią Rozwoju Pasji Talentów jedną z pierwszych Akademii Freestyle na świecie

Uczymy różnych dryblingów i pokazujemy sztuczki piłkarskie, które można stosować w grze, wprowadzamy innowację i wpajamy zawodnikom sztukę kreatywnego myślenia.

Sztuczki piłkarskie nasza wielka pasja !

Organizujemy pokazy, warsztaty trików piłkarskich, występujemy w turniejach, tworzymy nagrania, które cieszą się coraz większą oglądalnością i popularnością.  Pokazujemy sztuczki piłkarskie najlepszych piłkarzy na świecie. Współpracujemy m.in. z akademiami i fundacjami takimi jak Akademia Rozwoju Talentów i Pasji oraz Fundacja Realu Madryt.

Zajmujemy się wprowadzaniem mini boisk oraz zagospodarowaniem infrastruktury piłki ulicznej na terenie naszego kraju.

Dzięki licznym pokazom scenicznym i warsztatom wzbogaciliśmy się o niezbędne doświadczanie przy pracy z dziećmi, które są dla nas najwyższą wartością!

Nasza działalność powoli zostaje doceniana w kraju i zagranicą, nasze linki są publikowane przez największe światowe federację związane z tą dyscypliną, dzięki czemu mamy okazję promować nasz ukochany kraj. Coraz lepsze wyniki sportowe na arenie krajowej pozwalają nam patrzeć z nadzieją na przyszłość.

>>>NASZA OFERTA<<<

Więcej o naszej działalności – odnośnik – http://trenertechnikipilkarskiej.pl